EGGER PRO Design GreenTec 7,5/33 Large

Stylový design a vysoká odolnost kolekce PRO Design GreenTec dokonale propojuje komfort bydlení s požadavkem na funkčnost díky použití přírodního materiálu.

Materiál se oproti předchozí kolekci liší v mnoha technologiích a vlastnostech. Díky inovaci, novým technologiím a konstrukční vrstvě 7,5 mm jsou vrstvy materiálu složeny z voděodolné nášlapné ochranné vrstvy, která je odolná vůči opotřebení. Je technologicky vyrobena tak, aby na podlaze nebyly vidět otlaky od nábytku apod. Druhou vrstvou je autentická dekorová vrstva, pod kterou se nachází dřevěné jádro, toto dřevěné jádro je vyrobené z jehličnatých stromů a obsahuje více než 87 % dřeva. Třetí vrstvou kolekce PRO Design je nosná deska GreenTec, která je vhodná do koupelen a komerčních prostor. Poslední vrstvou je integrovaná korková podložka absorbující hluk a zabraňující většímu úniku tepla.

Tyto podlahy jsou vyrobené z více než 90% obnovitelných zdrojů, jako například dřevo. Jádro je vytvořeno z jehličnatých stromů, které mají větší obsah pryskyřice a proto podlaha neobsahuje PVC a potenciálně nebezpečné látky.
Tento druh kompozitních podlah je vyráběn celkem ve 20 dekorech, a volit můžete z formátů Classic a Large.

Základní informace

Rozměr lamely 1292 x 246 x 7,5 mm
Celková tloušťka 7,5 mm
Množství v balení 2,54 m2
Počet lamel v balení 8 ks
Oblast použití 33 – ideální pro vysoce používané oblasti, jak komerční, tak i soukromé
Záruka 25 let pro domácnost
5 let pro komerční oblasti
Formát Large

Dostupné varianty