EGGER PRO Design GreenTec

Podlahy EGGER PRO Design GreenTec se řadí mezi kompozitní podlahy. Tyto podlahy se liší oproti jiným podlahám vysokým obsahem dřeva a dřevěným jádrem. Řadíme je do kategorie MMFA, což v překladu znamená vrstvené modulární podlahy. Inovovaný materiál TPU, díky kterému jsou podlahy odolné vůči otlaku od nábytku, poškrábání či vlhkosti. Díky konstrukční výšce 7,5 cm, je chůze po podlaze tichá a příjemná. Podlahy mají větší odolnost vůči hluku, jsou protiskluzové, antibakteriální a antistatické. Záruka pro soukromé využití je zde 25 let, do komerčních prostor 5 let.

EGGER PRO Design GreenTec jsou tiché podlahy, které můžeme označit za přirozenější variantu kompozitních podlah. Díky výrobě z jehličnatých stromů, které mají větší obsah pryskyřice, se na podlahy nemusí nanášet velká vrstva lepidla, můžeme tedy říci, že obsahují více než 70% dřeva. I díky těmto vlastnostem jsou podlahy bez PVC a potenciálně nebezpečných látek.

Designové podlahy Egger GreenTec jsou k dostání ve 20 dekorech. 16 dekorů dřeva má elegantní přírodní dřevěné póry „Omnipore“ a nebo výraznou hlubokou strukturu „Deepskin“. Dalších 4 dekory vás přesvědčí minerální – nepravidelnou strukturou, která imituje kamenný vzhled podlahy. Dekory jsou nabízeny ve formátu Large pro velké, otevřené prostory a ve formátu Classic.